האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

PortalאינדקסהרשםGalleryחיפושLatest imagesהתחברevery1can

15.2.08 - היה לי קר

Go down 
מחברהודעה
Manager
מנהל על
מנהל על
Manager

Male
מספר הודעות : 392
Registration date : 23.02.08

15.2.08 - היה לי קר Empty
הודעהנושא: 15.2.08 - היה לי קר   15.2.08 - היה לי קר Icon_minitime23.02.08 23:58

היום (שישי) איזה כיף,
אימון ראשון העונה של הקבוצה מחוץ לעולם Very Happy
ואם לצטט את הדס אז " אני אהרוג אותך אם תצטט אותי ובטח תשנאו אותי שאני אומרת אבל נמאס לי מהספינינג...." אז אנחנו לא נהרוג אותך,
ונמשיך לאהוב אותך ואפילו נתמוך בהצהרה. אבל רק תבטיחי לי שלא תהרגי אותי כי צטטי אותך :wink:
את האמת גם אני בליבי קיוויתי לצאת מהחד"כ, אבל לא היה לי האומץ לומר בקול.
אז זהו שישי בבוקר כרגיל אני יוצא מהבית לפני שהשמש יוצאת לשמיים אוסף את אבי כרגיל רק 10 דקות מוקדם יותר (היום אבי לא רוצה לעשות שכיבות שמיכה, מסתבר שעושים שכיבות שמיכה בלי שום קשר לשעת ההגעה- תודות לגולן.),
מגיעים לאצטדיון (אימת האינטרוולים) מתחיל לקלף את השכבות מעלי לא פחות משלוש (למה עשיתי את זה אני לא יודע) וישר רץ למסלול לחימום , בזוית העיין אני קולט את גולן מקשקש עם שירלי ורן (שהחליט להגיע הג'ינס- איזה כיף אני אומר לעצמי בטח לא קר לו) אני מתחיל לרוץ את החימום,תוך כדי מלביש את הרצועת חזה (שרק חזרה מתיקון ומקווה שהפעם הדופק יהיה נמוך מ220) יאללה איזה קור Exclamation Exclamation Exclamation
לאט לאט מתחילים להגע החבר'ה , משוגעים אחד אחד, כמוני ,תוך כדי מחליפים חויות מהשבוע שחלף.
הקפה ראשונה , שניה, שלישית...שביעית, אני עובר ליד רן וכרגיל עם חיוך גדול על הפנים שומע שאני " לא נמצא על הטיילת וכדאי מאוד שאני אתחיל לרוץ"... אין חדש. Smile
אנחנו מתחלקים לשתי קבוצות חזקים וחזקים יותר (הוותיקים- מצצחיק)
אני עם החזקים יותר הולך... סליחה רץ לכיוון של גולן (אסור ללכת באימון)
האימון מתחיל עם סדרת חיזוקים. גולן היום החליט שאנחנו פלוגת הטירוני גולני שלו סדרת תרגילי כוח שלא היתה מביישת את סיירת מטכ"ל והכל על המסלול הרטוב... Crying or Very sad , לא מספיק שקר לי עכשיו אני מרגיש כמו סמרטוט רצפה. כן קודם על הטוסיק, אח"כ על הגב , עכשיו הצד ...לא לשכוח את הצד השני..."מה נשאר יבש? הבטן? טוב למה אתם מחכים ? למצב שתיים.." - תודה גולן . זה פעם ראשונה שהמסלול בוינגייט היה יותר יבש מהרצים , בדרך כלל המסלול הוא זה שסופג (את הזיעה הכוונה), שלא תבינו אותי לא נכון אני לא מתלונן, היה כיף לאללה. כן ירבו . רק בלי הגשם.
סוף אימון , שחרור סוף סוף. עכשיו רק סנדוויץ' טונה שמור הכינה לנו המשקה איזוטון (שגווין לימד להכין) והביתה למקלחת ובחזרה למיטה החמה.

היום נפגשנו לראשונה עם חברי הקבוצה החדשים, המון פרצופים חדשים לא מוכרים אבל הרבה עיניים רעבות לטרוף את המסלול מלאי תקווה שבסוף העונה יצליחו לעשות את שעשינו רק לפני חודש - לסיים מרתון.

כל שנותר זה לאחל לכולם שרירים פחות כואבים, ונתראה בשבוע הבא.
ולדרור החלמה מהירה.

נ.ב. מי שקורא ונהנה ומעוניין להגיב בבקשה בבקשה תרשמו לפורום ותגיבו כרצונכם.
חזרה למעלה Go down
http://asaf-mavor.blogspot.com
Manager
מנהל על
מנהל על
Manager

Male
מספר הודעות : 392
Registration date : 23.02.08

15.2.08 - היה לי קר Empty
הודעהנושא: Re: 15.2.08 - היה לי קר   15.2.08 - היה לי קר Icon_minitime23.02.08 23:58

הייתי קורה לההרטבה הרב צדדית - תרגיל השניצל הוינאי.
חזרה למעלה Go down
http://asaf-mavor.blogspot.com

15.2.08 - היה לי קר
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1